Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: edit
eu: editatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: type
eu: mota

en: status
eu: egoera

en: Node
eu: Nodoa

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: General
eu: Orokorra

en: Operation
eu: Eragiketa

en: published
eu: argitaratuta

en: Refine
eu: Findu

en: Undo
eu: Desegin

en: any
eu: edozein

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: not sticky
eu: ez itsaskorra

en: sticky
eu: itsakorra

en: not promoted
eu: Nabarmendu gabea

en: promoted
eu: Nabarmendua

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Show only items where
eu: Erakutsi soilik elementuak non

en: Reports
eu: Txostenak

en: Up to date translation
eu: Itzulpena eguneratuta dago

en: Outdated translation
eu: Itzulpen zaharkitua

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: language
eu: hizkuntza
