Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: edit
gl: editar

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: type
gl: tipo

en: status
gl: estado

en: Node
gl: Nodo

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Filter
gl: Filtro

en: General
gl: Xeral

en: Operation
gl: Operación

en: published
gl: publicado

en: Refine
gl: Refinar

en: Undo
gl: Desfacer

en: any
gl: calquera

en: not published
gl: non publicado

en: not sticky
gl: non pegañoso

en: sticky
gl: pegañoso

en: not promoted
gl: non promocionado

en: promoted
gl: promocionado

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Show only items where
gl: Amosar só os elementos nos que

en: Reports
gl: Informes

en: Report
gl: Informe

en: Up to date translation
gl: Tradución actualizada

en: Outdated translation
gl: Traducción atrasada

en: report
gl: informe

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: language
gl: idioma

en: Undefined language (@langcode)
gl: Idioma non definido (@langcode)

en: and where %property is %value
gl: e onde %property é %value

en: where %property is %value
gl: onde %property é %value

en: and where
gl: e onde
