Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Message
gu: સંદેશ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: type
gu: પ્રકાર

en: status
gu: સ્થિતિ

en: Node
gu: નોડ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: General
gu: સામાન્ય

en: Operation
gu: કાર્યો

en: any
gu: કોઈપણ

en: Reports
gu: અહેવાલો

en: Report
gu: અહેવાલ
