Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: edit
hr: uredi

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: type
hr: vrsta

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Filter
hr: Pročisti

en: General
hr: Općenito

en: Level
hr: Nivo

en: Operation
hr: Operacija

en: published
hr: objavljeno

en: Refine
hr: Pročisti

en: Undo
hr: Poništi

en: any
hr: bilo koji

en: not published
hr: nije objavljeno

en: not sticky
hr: nije ljepljivo

en: sticky
hr: ljepljivo

en: not promoted
hr: nije promovirano

en: promoted
hr: promovirano

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: Show only items where
hr: Pokaži samo stavke gdje

en: Reports
hr: Izvješća

en: Up to date translation
hr: Aktualan prijevod

en: Outdated translation
hr: Zastarjeli prijevod

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: language
hr: jezik

en: Undefined language (@langcode)
hr: Neodređen jezik (@langcode)

en: and where %property is %value
hr: i gdje %property je %value

en: where %property is %value
hr: gdje %property je %value

en: and where
hr: i gdje
