Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Language
km: ភាសា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: type
km: ប្រភេទ

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Filter
km: តម្រង

en: General
km: ទូទៅ​

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Refine
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: any
km: ណា​មួយ

en: not published
km: មិន​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: not sticky
km: មិន​បិទ

en: sticky
km: បិទ

en: not promoted
km: មិន​​ផ្សាយ

en: promoted
km: បាន​ផ្សាយ

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: Show only items where
km: បង្ហាញ​តែ​ធាតុ​ដែល

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Up to date translation
km: ការ​បកប្រែ​ទាន់សម័យ

en: Outdated translation
km: ការបកប្រែ​ដែល​ហួស​សម័យ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: language
km: ភាសា​

en: Undefined language (@langcode)
km: ភាសា​ដែល​មិន​បាន​កំណត់ (@langcode)

en: and where %property is %value
km: ហើយ​ដែល %property គឺ %value

en: where %property is %value
km: ដែល %property គឺ %value

en: and where
km: ហើយ​ដែល
