Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Update options
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Level
kn: ಸ್ತರ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Undo
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: sticky
kn: ಅಂಟಿಸಲಾದ

en: Report
kn: ವರದಿ
