Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: not published
my: ရေးသားဆဲ

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ
