Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Language
nl: Taal

en: Message
nl: Bericht

en: edit
nl: bewerken

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: General
nl: Algemeen

en: Level
nl: Niveau

en: Operation
nl: Bewerking

en: API key
nl: API-sleutel

en: published
nl: gepubliceerd

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: any
nl: elke

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: not sticky
nl: niet vastgeplakt

en: sticky
nl: vastgeplakt

en: not promoted
nl: niet aangeraden

en: promoted
nl: aangeraden

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Show only items where
nl: Laat alleen de items zien waarbij

en: Reports
nl: Rapporten

en: Report
nl: Rapport

en: for
nl: voor

en: Up to date translation
nl: Actuele vertaling

en: Outdated translation
nl: Verouderde vertaling

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: language
nl: taal

en: Content analysis
nl: Inhoudsanalyse

en: Undefined language (@langcode)
nl: Niet-gedefinieerde taal (@langcode)

en: and where %property is %value
nl: en waarbij %property gelijk is aan %value

en: where %property is %value
nl: waarbij %property gelijk is aan %value

en: and where
nl: en waarbij
