Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: edit
nn: endre

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Filter
nn: Filtrer

en: published
nn: publisert

en: not published
nn: ikkje publisert

en: sticky
nn: fast plass på toppen

en: Language neutral
nn: Språknøytral

en: Reports
nn: Rapportar
