Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (39 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Language
oc: Lenga

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: edit
oc: modificar

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: type
oc: tipe

en: status
oc: estatut

en: Node
oc: Nosèl

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Filter
oc: Filtrar

en: Level
oc: Nivèl

en: Operation
oc: Operacion

en: ignore
oc: ignorar

en: API key
oc: Clau API

en: published
oc: publicat

en: Refine
oc: Afinar

en: Undo
oc: Anullar

en: any
oc: totes

en: not published
oc: pas publicat

en: not sticky
oc: pas espingolat

en: sticky
oc: espingolat

en: not promoted
oc: pas promolgut

en: promoted
oc: promolgut

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga

en: Show only items where
oc: Far veire solament los elements pels quals

en: Reports
oc: Rapòrts

en: Up to date translation
oc: traduccion a jorn

en: Outdated translation
oc: traduccion obsoleta

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: language
oc: lenga

en: Undefined language (@langcode)
oc: Lenga pas definida (@langcode)

en: and where %property is %value
oc: e ont %property es %value

en: where %property is %value
oc: on %property es %value

en: and where
oc: e ont
