Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Language
or: ଭାଷା

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Update options
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚୟନ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ

en: not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
