Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: status
pa: ਹਾਲਤ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ
