Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Language
ro: Limba

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: edit
ro: modifică

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: type
ro: tip

en: status
ro: stare

en: Node
ro: Nod

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: Filter
ro: Filtru

en: Operation
ro: Operație

en: API key
ro: Cheia API

en: published
ro: publicat

en: Refine
ro: Rafinează

en: any
ro: orice

en: not published
ro: nepublicat

en: not sticky
ro: nu este lipicios

en: sticky
ro: lipicios

en: not promoted
ro: nepromovat

en: promoted
ro: promovat

en: Language neutral
ro: Limbă neutră

en: Show only items where
ro: Afişează numai articolele unde

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Up to date translation
ro: Traducere la zi

en: Outdated translation
ro: Traducere expirată

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: language
ro: limba

en: and where
ro: și unde
