Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon
