Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Reports
si: වාර්තා
