Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (31 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: type
sq: lloji

en: status
sq: gjendja

en: Node
sq: Nyjë

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Filter
sq: Filtri

en: Operation
sq: Veprimi

en: published
sq: publikuar

en: Refine
sq: Përcakto më me hollësi

en: Undo
sq: Anullo

en: any
sq: çfarëdo

en: not published
sq: pa publikuar

en: not sticky
sq: jo fiks në krye

en: sticky
sq: fiksuar në krye

en: not promoted
sq: jo në faqe të parë

en: promoted
sq: në faqe të parë

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: Show only items where
sq: Shfaq vetëm elementët e llojit

en: Reports
sq: Raportet

en: Up to date translation
sq: Përkthim i përditësuar

en: Outdated translation
sq: Përkthim i vjetër

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: language
sq: gjuha
