Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: edit
sv: redigera

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: type
sv: typ

en: Node
sv: Nod

en: Update options
sv: Alternativ för uppdatering

en: Filter
sv: Filtrera

en: General
sv: Allmän

en: Level
sv: Nivå

en: Operation
sv: Funktion

en: published
sv: publicerad

en: Refine
sv: Filtrera

en: Undo
sv: Ångra

en: any
sv: någon

en: not published
sv: ej publicerad

en: not sticky
sv: inte överst i listor

en: sticky
sv: överst i listor

en: not promoted
sv: visas inte på startsidan

en: promoted
sv: visas på startsidan

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: Show only items where
sv: Visa bara inlägg där

en: Reports
sv: Rapporter

en: Report
sv: Rapportera

en: for
sv: för

en: Up to date translation
sv: Aktuell översättning

en: Outdated translation
sv: Inaktuell översättning

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: language
sv: språk

en: Undefined language (@langcode)
sv: Ej definierat språk (@langcode)

en: and where %property is %value
sv: och där %property är %value

en: where %property is %value
sv: där %property är %value

en: and where
sv: och där
