Insight (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Message
te: సందేశం

en: edit
te: మార్చు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: type
te: రకము

en: status
te: స్థితి

en: Update options
te: ఎంపికలను తాజాకరించు

en: Filter
te: వడపోయి

en: General
te: సాధారణ

en: published
te: ప్రచురితం

en: not published
te: అప్రచురితం

en: Reports
te: నివేదికలు

en: language
te: భాష
