Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: edit
az: redaktə et

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Node
az: Material

en: General
az: Əsas

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Reports
az: Hesabatlar

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: language
az: dil
