Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: edit
fi: muokkaa

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: type
fi: tyyppi

en: status
fi: tila

en: Filter
fi: Suodatus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Level
fi: Taso

en: published
fi: julkaistu

en: Refine
fi: Tarkenna

en: Undo
fi: Kumoa

en: any
fi: mikä tahansa

en: not published
fi: ei julkaistu

en: not sticky
fi: ei kiinnitetty

en: sticky
fi: kiinnitetty

en: not promoted
fi: ei näytetä etusivulla

en: promoted
fi: näytetään etusivulla

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: Show only items where
fi: Näytä ainoastaan kohteet joissa

en: Reports
fi: Raportit

en: Report
fi: Raportoi

en: Up to date translation
fi: Käännös ajan tasalla

en: Outdated translation
fi: Käännös ei ajan tasalla

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Alerts
fi: Hälytykset

en: language
fi: kieli

en: Undefined language (@langcode)
fi: Määrittelemätön kieli (@langcode)

en: and where %property is %value
fi: ja jossa %property on %value

en: where %property is %value
fi: jossa %property on %value

en: and where
fi: ja jossa
