Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: type
hy: տեսակ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Node
hy: Նոդ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: published
hy: հրատարակված

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: language
hy: լեզու
