Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: type
jv: tipe

en: Filter
jv: Saring

en: General
jv: Umum

en: published
jv: dipacak

en: Refine
jv: Alusana

en: Undo
jv: Baléknā

en: any
jv: sembarang

en: not published
jv: ora dipacak

en: not sticky
jv: ora sticky

en: not promoted
jv: ora dipromosikna

en: promoted
jv: promosikna

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: Show only items where
jv: Tampilna item iki yén

en: Reports
jv: Laporan

en: Up to date translation
jv: Terjemahan paling anyar

en: Outdated translation
jv: Terjemahan uwis kadaluwarsa

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: language
jv: basa

en: Undefined language (@langcode)
jv: Basa sing ora dikenal (@langcode)

en: and where %property is %value
jv: lan nalika %property padha karo %value

en: where %property is %value
jv: nalika %property padha karo %value

en: and where
jv: lan nalika
