Insight (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Message
sk: Správa

en: edit
sk: upraviť

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: type
sk: typ

en: status
sk: stav

en: Node
sk: Uzol

en: General
sk: Všeobecné

en: API key
sk: API kľúč

en: published
sk: zverejnené

en: Refine
sk: Obmedziť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: any
sk: ľubovoľne

en: not published
sk: nezverejnené

en: activate
sk: aktivovať

en: not sticky
sk: neprilepené

en: sticky
sk: prilepiť

en: not promoted
sk: mimo titulky

en: promoted
sk: na titulke

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Show only items where
sk: Zobraziť iba položky kde

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Up to date translation
sk: Aktualizovať preklad

en: Outdated translation
sk: Preklad je zastaralý

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: language
sk: jazyk

en: Undefined language (@langcode)
sk: Nedefinovaný jazyk (@langcode)

en: and where %property is %value
sk: a kde %property je %value

en: where %property is %value
sk: kde %property je %value

en: and where
sk: a kde
