Inspect (7.x-5.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: error
da: fejl

en: Length
da: Længde

en: hours
da: timer

en: days
da: dage

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: day
da: dag

en: hour
da: time

en: warning
da: advarsel

en: critical
da: kritisk

en: Completed
da: Gennemført

en: Failed
da: Mislykkedes

en: notice
da: meddelelse

en: Generate
da: Opret

en: alert
da: alarm

en: Inspect
da: Inspicér
