Inspect (7.x-5.0) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: error
fa: خطا

en: Length
fa: طول

en: hours
fa: ساعت‌

en: days
fa: روزها

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Filter
fa: فیلتر

en: Id
fa: شناسه

en: day
fa: روز

en: hour
fa: ساعت

en: warning
fa: هشدار

en: critical
fa: بحرانی

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Failed
fa: ناموفق

en: debug
fa: اشکال‌زدایی

en: info
fa: اطلاعات

en: notice
fa: توجه

en: alert
fa: اخطار
