Inspect (7.x-5.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Filter
ku: پاڵێو

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: critical
ku: شه‌رمه‌زارە

en: debug
ku: هەڵدۆزین

en: info
ku: زانیاری

en: notice
ku: زانیاری

en: alert
ku: وریاکردنه‌وه‌
