Inspect (7.x-5.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: error
af: fout

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Filter
af: Filtreer

en: warning
af: waarskuwing

en: critical
af: kritiek

en: debug
af: ontfout

en: notice
af: notisie

en: alert
af: waarskuwing
