Inspect (7.x-5.1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Development
is: Þróun

en: error
is: villa

en: Length
is: Lengd

en: hours
is: klukkutímar

en: days
is: dagar

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Filter
is: Sía

en: day
is: dagur

en: hour
is: ár

en: warning
is: viðvörun

en: critical
is: alvarleg

en: Completed
is: Lokið

en: debug
is: villuleit

en: info
is: upplýsingar

en: notice
is: tilkynning

en: alert
is: aðvörun
