Inspect (7.x-5.1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: error
ta: பிழை

en: Length
ta: நீளம்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: warning
ta: எச்சரிக்கை

en: critical
ta: சிக்கலான

en: Failed
ta: தோல்வி

en: debug
ta: பிழைதிருத்தம்

en: info
ta: தகவல்

en: notice
ta: அறிவிப்பு

en: alert
ta: எச்சரிக்கை
