Inspect (7.x-5.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Development
am: ልማት

en: error
am: ስህተት

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: warning
am: ማስጠንቀቂያ

en: critical
am: አስጊ

en: debug
am: አርም

en: info
am: መረጃ

en: notice
am: ማስታወቂያ

en: alert
am: ማስጠንቀቂያ
