Inspect (7.x-5.1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: error
gl: erro

en: Length
gl: Lonxitude

en: days
gl: días

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Filter
gl: Filtro

en: day
gl: día

en: hour
gl: hora

en: warning
gl: advertencia

en: critical
gl: crítico

en: Completed
gl: Completado

en: Failed
gl: Fallo

en: debug
gl: depuración

en: info
gl: información

en: notice
gl: aviso

en: Generate
gl: Xerar

en: alert
gl: alerta
