Inspect (7.x-5.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Length
id: Panjang

en: days
id: hari

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: day
id: hari

en: hour
id: jam

en: warning
id: peringatan

en: critical
id: kritis

en: Completed
id: Selesai

en: Failed
id: Gagal

en: notice
id: pemberitahuan

en: alert
id: perhatian
