Inspect (7.x-5.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: error
ru: ошибка

en: Length
ru: Длина

en: hours
ru: часов

en: days
ru: дней

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Filter
ru: Фильтр

en: day
ru: день

en: hour
ru: час

en: warning
ru: предупреждение

en: critical
ru: критическая ошибка

en: Completed
ru: Завершено

en: Failed
ru: Не удалось

en: debug
ru: отладка

en: info
ru: информация

en: notice
ru: замечание

en: Generate
ru: Создать

en: alert
ru: предупреждение

en: Inspect
ru: Проверить

en: Aborted
ru: Прервано
