Inspect (7.x-6.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: error
ast: fallu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Filter
ast: Filtru

en: warning
ast: avisu

en: critical
ast: críticu

en: Failed
ast: Falló
