Inspect (7.x-6.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: error
be: памылка

en: hours
be: гадзінаў

en: days
be: дні(дзён)

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Filter
be: Фільтраваць

en: day
be: дзень

en: hour
be: гадзіна

en: warning
be: папераджэньне

en: critical
be: крытычны

en: debug
be: адладка

en: info
be: Інфармацыя

en: notice
be: паведамленне

en: alert
be: папярэджанне
