Inspect (7.x-6.0) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Length
es: Longitud

en: hours
es: horas

en: days
es: días

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Filter
es: Filtro

en: day
es: día

en: hour
es: hora

en: warning
es: advertencia

en: critical
es: crítico

en: Completed
es: Completado

en: Failed
es: Falló

en: debug
es: depurar

en: info
es: información

en: notice
es: aviso

en: Add filter
es: Agregar filtro

en: Generate
es: Crear

en: alert
es: alerta

en: Inspect
es: Inspeccionar

en: Aborted
es: Abortado
