Inspect (7.x-6.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Development
et: Arendus

en: error
et: veateade

en: Length
et: Pikkus

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Filter
et: Filtreeri

en: Id
et: ID

en: day
et: päev

en: hour
et: tund

en: warning
et: hoiatus

en: critical
et: kriitiline

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: debug
et: silumine

en: notice
et: märkus

en: alert
et: häire
