Inspect (7.x-6.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: error
gu: ભુલ

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: warning
gu: ચેતવણી

en: critical
gu: ગંભીર

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: info
gu: માહિતી

en: notice
gu: ખુલાસો

en: alert
gu: ચેતવણી
