Inspect (7.x-6.0) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: day
kn: ದಿನ

en: warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: critical
kn: ಗಂಭೀರ ಪರಿಸ್ಥಿಸ್ತಿ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: debug
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ

en: info
kn: ಸೂಚನೆ

en: notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Inspect
kn: ಪರಿಶೀಲಿಸು
