Inspect (7.x-6.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: error
lv: kļūda

en: Length
lv: Garums

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Filter
lv: Filtrēt

en: day
lv: diena

en: hour
lv: stunda

en: warning
lv: brīdinājumi

en: critical
lv: kritisks

en: Completed
lv: Pabeigts

en: debug
lv: atkļūdošana

en: info
lv: informācija

en: notice
lv: brīdinājums

en: alert
lv: trauksme
