Inspect (7.x-6.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: error
tr: hata

en: Length
tr: Uzunluk

en: hours
tr: saat

en: days
tr: gün

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Filter
tr: Süzgeç

en: day
tr: gün

en: hour
tr: saat

en: warning
tr: uyarı

en: critical
tr: kritik

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: debug
tr: hata ayıklama

en: info
tr: bilgi

en: notice
tr: bildirim

en: Generate
tr: Oluştur

en: alert
tr: uyarı
