Inspect (7.x-6.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: error
ur: نقص

en: Length
ur: لمبائی

en: Filter
ur: فلٹر

en: warning
ur: انتباہ

en: critical
ur: تشویش ناک

en: debug
ur: تفصیلات

en: info
ur: خبر

en: notice
ur: اطلاع

en: alert
ur: خبردار
