Inspect (7.x-6.1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: error
ar: خطأ

en: Length
ar: الطول

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Filter
ar: انتقاء

en: day
ar: يوم

en: hour
ar: ساعة

en: warning
ar: تحذير

en: critical
ar: حرِج

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Failed
ar: فشل

en: debug
ar: تنقيح

en: info
ar: معلومات

en: notice
ar: إخطار

en: alert
ar: تنبيه
