Inspect (7.x-6.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: critical
bo: ཚབས་ཆེན་ཡིན

en: debug
bo: སྐྱོན་སེལ་བ

en: info
bo: ཆ་འཕྲིན།

en: notice
bo: དྲན་སྐུལ

en: alert
bo: ཉེན་བརྡ
