Inspect (7.x-6.1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: error
fi: virhe

en: Length
fi: Pituus

en: hours
fi: tunnit

en: days
fi: päivät

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Filter
fi: Suodatus

en: Id
fi: Tunniste

en: day
fi: päivä

en: hour
fi: tunti

en: warning
fi: varoitus

en: critical
fi: kriittinen

en: Completed
fi: Valmis

en: notice
fi: huomautus

en: Generate
fi: Luo

en: alert
fi: hälytys
