Inspect (7.x-6.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: error
he: שגיאות

en: Length
he: אורך

en: days
he: ימים

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Filter
he: סינון

en: day
he: יום

en: hour
he: שעה

en: warning
he: אזהרות

en: critical
he: קריטי

en: Completed
he: נשלם

en: Failed
he: נכשל

en: debug
he: איתור באגים

en: info
he: מידע

en: notice
he: הודעה

en: alert
he: התראה
