Inspect (7.x-6.1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Development
ja: 開発

en: error
ja: エラー

en: Length
ja: 長さ

en: hours
ja: 時間

en: days
ja: 日

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Filter
ja: フィルター

en: Id
ja: ID

en: day
ja: 日

en: hour
ja: 時間

en: warning
ja: 警告

en: critical
ja: 致命的

en: Completed
ja: 完了

en: Failed
ja: 失敗

en: debug
ja: デバッグ

en: info
ja: 情報

en: notice
ja: 注意

en: Generate
ja: 生成する

en: alert
ja: 警戒

en: Inspect
ja: 検査
