Inspect (7.x-6.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Length
oc: Longor

en: hours
oc: oras

en: days
oc: jorns

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Filter
oc: Filtrar

en: Functions
oc: Foncions

en: day
oc: jorn

en: hour
oc: ora

en: warning
oc: avertiment

en: critical
oc: critic

en: debug
oc: desbugatge

en: notice
oc: notícia

en: Generate
oc: Generar

en: alert
oc: alèrta
