Inspect (7.x-6.2) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: error
hu: hiba

en: Length
hu: Hosszúság

en: hours
hu: órák

en: days
hu: napok

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Filter
hu: Szűrő

en: Id
hu: Azonosító

en: Functions
hu: Függvények

en: day
hu: nap

en: hour
hu: óra

en: warning
hu: figyelmeztetés

en: critical
hu: kritikus

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Failed
hu: Sikertelen

en: debug
hu: hibakeresés

en: info
hu: információ

en: notice
hu: megjegyzés

en: Generate
hu: Létrehozás

en: alert
hu: riasztás

en: Inspect
hu: Vizsgálat

en: Aborted
hu: Megszakítva
