Inspect (7.x-6.2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: error
km: កំហុស

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Filter
km: តម្រង

en: warning
km: ព្រមាន

en: critical
km: សំខាន់​បំផុត

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: info
km: ព័ត៌មាន

en: notice
km: កំណត់សម្គាល់

en: alert
km: ព្រមាន
